Po - Pá: 7.30 - 22.00 | So - Ne: Zavřeno

Catering Brno

Catering Jedna báseň

Plánujete oslavu, svatbu, firemní večírek, školení? Neváhejte se na nás obrátit, připravíme Vám nabídku ušitou na míru přímo Vám. Přijedeme za Vámi nebo pro Vás vše připravíme u nás v restauraci. Restauraci lze rezervovat i na víkend, kdy máme standardně zavřeno. K dispozici máme oddělený salonek s kapacitou 18 osob, projektorem, plátnem a separovaným ozvučením. Vše můžete mít k dispozici zcela bezplatně, pouze za útratu v restauraci. Pro více info volejte: 724 528 540 nebo objednávejte přes formulář níže.

Poptat catering

Nezáleží jestli jste firma nebo chcete jen rodinný sedánek. Máme zkušenosti a vybavení pro realizaci u nás v restauraci až pro 50 osob v zimním období a 90 při využití letní zahrádky. Při externí akci vše přivezeme a zvládneme až 150 účastníků.

Studené občerstvení
Teplé občerstvení
Bar
Kávovar
Výčepní zařízení
Včetně personálu

Catering pro každou příležitost

Uspořádání Vaší akce v rámci kompletního cateringu: studené a teplé občerstvení, bar, kávovar, výčepní zařízení a to včetně personálu.

V případě, že událost zajišťujete svépomocí, je možnost výpůjčky inventáře – talíře, příbory, skleničky, rautové stoly, výčepní zařízení, kávovar a to včetně personálu, nebo bez.

Poptat catering

Catering na míru

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a skladbu občerstvení, nápojů atd. sestavujeme na Vaše přání a s ohledem na povahu události a finanční možnosti.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv přáním, vyjdeme Vám maximálně vstříc.

Jsme Catering Jedna báseň pro každou příležitost.

Poptat catering

Objednávka cateringu

    Zůstaňte ve spojení

    Sledujte nás na Instagramu
    @jednabasen

    Přejít na instagram